set fra boligtorvet syd
Det nordlige boligtorv
Boligtorv nord
Legepladsen
Boligtorv syd
Boligaden - set fra syd

Velkommen til foreningens webportal

Velkommen til andelsboligforningens hjemmesidesider. Alle med interesse for vores fælles ejendom kan nu se en række informationer om både ejendommen og foreningen her.

Fordele for beboere

Du kan bl.a. hente vores dokumenter (referater fra bestyrelsens møder, generalforsamlingsreferater, vedtægter m.v.) døgnet rundt. Og bestyrelsen har nu også mulighed for at sende dig nyhedsbreve pr. mail. Du må derfor meget gerne tilmelde dig vores nyhedsbrev (klik 'For beboere' og herefter på 'Nyhedsbrev' - her kan du også markere, hvis du ønsker en besked pr. mail, når vi lægger nye dokumenter ind på hjemmesiden - fx referater o.a. fra bestyrelsens møder.

... Og fordele for bestyrelsen

Bestyrelsen har sit eget område på hjemmesiden og vi kan arkivere og formidle hvad vi har behov for til hinanden og til beboerne.

Har du forslag til indhold på hjemmesiden, kan du benytte funktionen 'Kontakt', hvor du kan skrive direkte til bestyrelsen.

Vi håber du bliver glad for den og finder den god og brugbar.

 

Læs mere om A/B Lykkebækparken II

Kontakt

Kontakt

Kontakt bestyrelsen

Benyt formularen nedenfor til at sende en mail til bestyrelsen. Formularen bør ikke bruges til henvendelser af hastende karakter, da der kan gå op til en måned før bestyrelsen er samlet og kan svare.

Felter med * skal udfyldes.

Søren Petersen
Formand

Sren.petersen@gmail.com

Jesper Petersen
Næstformand

fid@mail.dk

Agnes Kraul
Kasserer

Agneskraul@gmail.com

Bettina Winther
Bestyrelsesmedlem

bwi@cfp.dk

Martin Rye-König
Bestyrelsesmedlem

Martinkonig@hotmail.com

Inge Schiøth Petersen
1. suppleant

Inge.s.petersen@hotmail.dk

Connie Sluth
2. suppleant

Csluth@oncable.dk

Søren Petersen

sren.petersen@gmail.com

Medlem af grundejerforeningen

Lone Erntgaard

lone.erntgaard@dk.g4s.com

Medlem af grundejerforeningen

Agnes Kraul

Agneskraul@gmail.com

Suppleant i grundejerforeningen

Lillian Graugaard

Lilliangrau@gmail.com

Booking af Fælleshus